سفارش تبلیغ
صبا ویژن
چرک نویس
شنبه 91 مرداد 28 :: 4:17 عصر ::  نویسنده : بیژن حسینی

اینروزا خبر زلزله آذربایجان همه مارا در غم خود فرو برد !

120 روستا ویران

                          تعدادی زیادی مجروح

                                                             تعداد زیادی شهید

واقعا ما ایرانی ها را در ماه رمضان متاثر کرد وما را در ناراحتی فرو برد !

140-25.jpg

اما در این میان چه اتفاقاتی افتاد ؟!

در این اندوه ، هوشیاری باید در چه حد باشد ؟!

چندی پیش رسانه های گروهی بجای پرداختن به اصل ماجرا و همدردی با مردم آتش به دامن کی میریختن !!

این رسانه ها باحماقت تمام حرفهایی را به میان میاوردن که در شانشان نبود !

آیا مسئولین این رسانه ها به مزحک بودن این خبر فکر نکرده بودند ؟!

تشخیص این امر با کدام یک از مسئولینشان بود ؟!

از نادانی چه عده ای از  استفاده خواستن بکنن ؟!

وقتی که هنوز خودشان نمیدانند که رییس جمهور کشور ایران برای زیارت مستحبی به عربستان نرفته بلکه برای ...

مردم چگونه باید به آنها اعتماد کنن ؟!

این همه اغماض برای چه چیز ؟!

                                                  آیا ما باید منافع و مصالح عمومی را به نفع خود مصادره کنیم ؟!

آیا این رسانه ها شخص اول مملکت را نمیبینند که شخصا در مناطق آسیب دیده حضور پیدا کرده وفقط انگشت انتقاد غیر سازنده را علم کرده اند ؟!

 

                                      نمیدانم خواسته یا نا خواسته ما خودمان به دشمن کمک میکنیم یا خیر !!!!

امیرالمونین علی علیه السلام : در نادانی مردم همین بس است که خنده عبث و بدون تعجب میکنند .

                                                                                                                                                            منتظر باشید

                                                                                                                                                                انشاالله   ادامه دارد ...

 
موضوع مطلب :
جمعه 91 مرداد 27 :: 5:51 عصر ::  نویسنده : بیژن حسینی

می دونی چرا روی ماشینا، چادر می کشند ؟

زمان شاه بود . داشتیم در خیابون قدم می زدیم . خانم بی حجاب داشت جلومان راه می رفت . فاطمه رفت جلو و بدون هیچ مقدمه ای ازش پرسید : « ببخشید خانم ، اسم شما چیه ؟ » خانم با تعجب جواب داد : زهرا،چطور مگه چیه ؟»فاطمه خندید و گفت هم اسمیم »

بعد گفت : «می دونی چرا روی ماشینا، چادر می کشند ؟»خانم که هاج و واج مانده بود گفت:«لابد چون صاحبشون می خوان سرماو گرما و گرد و غبار و اینجور چیزا به ماشینشون آسیب نزنه ».فاطمه گفت:«آفرین! من و تو هم بنده های خدا هستیم و خدا بخاطر علاقه اش به ما، پوششی بهمون داده تا با اون از نگاه های نکبت بار بعضیا، حفظ شویم و آسیبی نبینیم . خصوصا هم نام حضرت فاطمه سلام الله علیها هم هستیم …بعدها که اون خانم رو دیدم محجبه شده بود . »
  
  
  
عفاف و حجاب
 
 
 
شهیده فاطمه جعفریان
شهادت :1356
علت شهادت : توسط ساواک رژیم شاه
  
برگرفته از کفش های به جا مانده در ساحل ، ص17
  
  
 رهبر معظم انقلاب فرمودند: مثلا بیاییم با خودمان فکر کنیم که حجاب داشته باشیم، اما چادر نباشد؛ این فکر غلطی است. نه اینکه من بخواهم بگویم چادر، نوع منحصر است؛ نه، من می‌گویم چادر بهترین نوع حجاب است...
 
 
 
اینروزا اوضاع بی حجابی در سطح شهر مان به حد اعلای خود رسیده !!
 
 
کار از مسئولین گذشته مردم بفکر باشید !! موضوع مطلب :
جمعه 91 مرداد 27 :: 1:38 عصر ::  نویسنده : بیژن حسینی

“صهیونیستها هر نقطه‏ى دنیا که خواستند یک ساختمانى بسازند،

آن علامت نحس ستاره‏ى داوود

را سعى کردند یکجورى رویش تثبیت کنند.

 کار سیاسى‏شان اینجورى است.”

مقام معظم رهبری اجلاس سراسری نماز1387

میدان انقلاب یا میدان  فراماسون ؟

 


 

 

میدان انقلاب اسلامی تهران و مجسمه آن که در عین سادگی و بی ریایی در بر دارنده مفاهیم بلندی بود و نقش امام راحل بر آن قرار داشت و همچنین به همراه مشتی گره کرده که نشان از پایداری اسلامی را تداعی میکرد، در اردیبهشت ماه سال 89 با سازه ای عجیب جایگزین شد.  

این میدان فقط متعلق به تهرانی ها نیست و میدانیست متعلق به همه ایرانیان و تا به یاد داریم همیشه میعادگاه صحنه های باشکوه برای ملت بزرگ ما بوده است.


 

 

کار ساخت میدان از یک سازه منحنی وار شروع شد! که برخی نقل قولها مدعی هستند  این فرم نماد هنر ایرانیان است البته این موضوع نیازمند مراجعه به فرهنگ معماری ایرانی و بررسی فرمهای بکار رفته در آن است تا میزان قرابت آنها را با فرم سازه مذکور مشخص نماید.

به راستی اگر عزیزان متولی، اینقدر نگران فرمهای اصیل ایرانی هستند چرا در مورد فرم هرمی مثلثی جدید مجلس شورای اسلامی نگران نیستند و آیا میشود بفرمایند که این فرم در کجای فرهنگ معماری ما جا دارد؟!(فرمی که ما را به یاد هرمهای ماسونی می اندازد)


 به اصل ماجرا بپردازیم: البته تصویر یک گل پنج پر در وسط آن دیده میشود.ستاره هایی که در کنار هم چیده شده اند و کل سطح سازه میدان را پوشش داده اند.

 

  اگر از طرح گلها و میزان ارتباط آنها با نام میدان انقلاب اسلامی بگذرم و اینکه این گلها با وجود داشتن مفاهیم زیبا میزان قرابتشان با موضوع طرح به چه میزان است؟!


آنچه امروز در میدان انقلاب اسلامی به چشم می آید ستاره شش پری است که در قلب پرچم نحس رژیم غاصب اسراییل جای گرفته است و برای صهیونیست ها دارای مفاهیم ویژه ایست این موضوع برای بسیاری روشن است.

 حال باید پرسید  آیا علایم و نمادهای رایج در فرهنگ اسلامی و ایرانی ما جوابگوی نیاز طراح در بر آوردن خواسته های طراحی اش نبوده که او را بر آن داشته  از این نشانه استفاده کند!؟

 ستاره هشت پرکه در اکثر بناهای فرهنگی و اصیل ایرانی بکار رفته ایرانی تر و اسلامی تر است یا ستاره شش پر؟ 

 

 

  کاش این نماد فراماسون میدان انقلاب به همین جا ختم می شد ، ولی با نگاهی از روی نقشه اینترنتی گوگل متوجه میشویم که روشن ترین نماد فراماسون ها در قلب شهر تهران نمایان است!

 آری چشم جهان بین

 میدان انقلاب تنها میدانی است که کاملا به شکل لوزی بوده و بر خلاف اکثر میدانها به شکل دایره نیست ، و اگر در آینه به شکل چشم خود بنگرید میبینید که به شکل لوزی است ، حال می فهمید که چه لزومی داشت که نماد میدان انقلاب که کوچک و تیره رنگ نیز بود با سازه ای عجیب و مدور و به رنگ کبود جایگزین شود ، بله آنها برای اینکه گردی داخل چشم جهان بین به خوبی نمایان شود آن را مدور و کبود ساختند تا ما بیش از پیش متوجه نفوذ فراماسون شویم! 

 

 

 میدان انقلاب در سال 2000  از نمای نزدیک ( پیش از ساخت )

 

 


میدان انقلاب در سال 2000 از نمای دور ( پیش از ساخت )

 

 

میدان انقلاب در سال 2011 از نمای نزدیک

  
میدان انقلاب در سال 2011 از نمای دور

نکته دیگری که در این سازه وجود دارد این است که وقتی این سازه را از بالا نگاه کنیم میبینیم که از مربع های برش خورده ای تشکیل شده است که تعداد مربع هایی که به صورت کامل هستند شامل 13 مربع میشود که ما میدانیم عدد 13 عددی مهم در فراماسون میباشد!

 

 

 نکته جالب دیگر مربوط میشود به 4 مربع تیره رنگ که بر روی این گنبد کبود قرار دارند ، چرا 4 مربع و چرا متقارن و چرا در روئوس این سازه قرار دارند ، این شکل قرار گیری خاص برای به وجود آوردن یکی دیگر از مهمترین نشانه های فراماسون در این سازه است به نام پرگار و گونیا که در راًس آن نیز باید چشم جهان بین خودنمایی کند که همان مربع های تیره رنگ می باشند ، تعداد و تقارن قرار گیری این مربع ها برای این است که از تمام جهات پرگار و گونیا با چشم جهان بین روئیت شود!!!


 

  

همچنین شما در اشکال بالا  ماری را مشاهده میکنید که در اطراف گونیا و پرگار قرار دارد که با مشاهده تصویر میدان انقلاب از بالا میبینید که در اطراف سازه مذکور چمن کاری مشاهده میشود و سپس طوری جدول کنار چمن طراحی شده که کاملا شکل مار حلقه شده به دور نماد را تداعی میکند.

 

  شاید با دید مستقیم و از نزدیک نیز با مشاهده این میدان نماد های دیگری بدست آید که ما تحقیق در این خصوص را به دیگر دوستان واگذار می کنیم. حال باید متوجه شده باشید که چرا این مقاله را با این عنوان ارائه داده ایم :

میدان انقلاب یا میدان  فراماسون ؟

در آخر امیدواریم مسئولیین فرهنگی ما هوشیارانه تر نسبت به اتفاقات فرهنگی جامعه برخورد کنند تا شاهد اینگونه بی دقتی ها – که امیدواریم سهوی باشد –  نباشیم و به گونه ای رفتار نکنیم که بعد از اینکه کار از کار گذشته در صدد جبران برآییم.

 

منبع : وبلاگ jazirealirenger.parsiblog.com

باتشکر

 

 
موضوع مطلب :

درباره وبلاگ

کسی که نصیحت را ارزان قبول نکند ، پشیمانی را به قیمت گران خواهد خرید . سلام از این به بعد شما یک وبلاگ جدیدی رو میبینید که قصد دارد فقط از مسایل داخلی انتقاد کند ، البته از نوع سازنده ! پس ما را یاری کنید .
آرشیو وبلاگ
طول ناحیه در قالب بزرگتر از حد مجاز
آمار وبلاگ
بازدید امروز: 5
بازدید دیروز: 15
کل بازدیدها: 26689
>